GERIATRICKÉ  CENTRUM

Týniště nad Orlicí

Kontakt

Geriatrické centrum
Turkova 785
Týniště nad Orlicí
517 21

 

tel.: 494 371 380

tel.: 494 372 290

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Geriatrické centrum Týniště nad Orlicí - netfirmy.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - netfirmy.cz

Přihlášení

Dům s pečovatelskou službou (DPS)

Byty v domě s pečovatelskou službou jsou byty zvláštního určení města Týniště nad Orlicí. Je k dispozici 20 bytů sestávajících se z jednoho pokoje, předsíně a sociálního zařízení o velikosti cca 26m2. V každém bytě je umístěna malá kuchyňská linka, ostatní vybavení bytu je ponecháno na každém nájemci. K dispozici je vybavená společná kuchyňka na každém patře. Drobné opravy si obyvatelé bytů DPS zajišťují sami.

Jsou určeny seniorům starším 65 let v sociálně složité situaci, kteří obývají zdravotně závadné či nevhodné byty, nebo mají zdravotní obtíže, které omezují do určité míry úplnou soběstačnost klienta, ale umožňují mu vést poměrně samostatný život a využívají pečovatelskou službu.

Zájemce o přidělení bytu si musí podat písemnou žádost. Formulář žádosti a základní informace poskytují vedoucí pracovníci v kancelářích GC, a jsou také k dispozici v souborech ke stažení. Při naplněné kapacitě DPS je žádost zařazena do evidence žádostí o přidělení bytu v DPS. V případě uvolnění bytu je vybrán nový uživatel na základě sociálního šetření, aktuálního zdravotního stavu a následném projednání a doporučení zdravotně-sociální komise radě města, která o přidělení bytu s konečnou platností rozhodne.


   Byty v domě s pečovatelskou službou   Společná kuchyňka v DPS

Online

Právě přítomno: 5 hostů a žádný člen

Copyright © 2014. All Rights Reserved.